Lasikannu kierrätyksestä 1e Ajattelin ensiksi että poistaisin tuon kahvan ja käyttäisin maljakkona mutta toisaalta tykkään siitä näinkin..
*muoks tässä vielä kuva housuista jalassa, malli ei ollut oikein yhteistyöhaluinen näin illasta ;)
Lopuksi vielä kuva minun kolmannesta pikkupojastani, Raitapaita herra on tasan 10 päivää vanhempi kuin Nikolai. Yllätin sen ihan epätavallisissa puuhissa, se oli kiivennyt Nikolain syöttötuoliin ja söi Nikolailta tippunutta kasvislasagnea tyytyväisenä! Ja tämä kissa ei todellakaan ole mitenkään kaikkiruokainen vaan nirsoilee yleensä minkä ehtii..
Ihanat värit teidän keittiössä :) Tutun näköistä on meno muutenkin! Kissakin on samanvärinen :D
VastaaPoistaTuo autokangas on ihan huippua, meillä on siitä body ja harmittaa, kun meni jo pieneksi.
Alla olevat norsukuosit ovat ihania.
Onko noi lada housut pillimallia?oisko mahdollista saada niistä kuvaa käyttäjän päällä =) ?
VastaaPoistaMinäpä koitan ottaa kuvaa :) ja on siis pillimallia
VastaaPoistaKiitos! Hyvältä näyttää=) Joskos tuota ideaa lainaisin ja kokeilisin toteuttaa samantapaiset pienemmälle poijjaalle!
VastaaPoistaNoi on tehty ihan perus puolipotkareiden kaavaa vähän isontamalla ja muuttamalla :)
VastaaPoistaIhana katti teillä!! :-) (aina ne keksii kaikenlaista hauskaa)
VastaaPoistaIhana lasikannu, itse tykkään juuri noin, kahvan kanssa ♥
VastaaPoistaMeidän kissat on myös nursoja, mutta annas olla kun toinen saa näkkileipää tai löytää lattialta raa'an makaroonin. Ne kyllä kelpaa!
VastaaPoistaBlogissani on sulle tunnustus :)