sunnuntai 3. kesäkuuta 2012

Suklaapilvipisaraponi















Toinenkin ponikokeilu :)

19 kommenttia:

  1. Tämä on ihana!
    Keltainen ja vihreä <3.

    VastaaPoista
  2. keltainen ja vihreä täältäkin.tykkään piirretystä sadepilvestä. ja poni näyttää ihan sellaiselta jonka voisin Een paitaan tehdä. saanko ottaa mallia?

    VastaaPoista
  3. Aivan ihana!!! Ja vielä aika isona kuosina...

    VastaaPoista
  4. Ihan mielettömän ihana!!! Tahtoo tätä kankaana!

    VastaaPoista
  5. tosi hauska! tykkään kahdesta vikasta väristä erityisesti!

    VastaaPoista
  6. Aivan ihana, varsinkin keltainen ja vihreä. Tääkin tahtois tätä kankaana.

    VastaaPoista
  7. keltaisesta ja vihreästä tykätään täälläkin! Ihanan iloisen ja positiivisen oloinen poni :)

    VastaaPoista
  8. Tääkin on ihana! Tykkään tuosta vikan ruskehtavasta väristä.

    VastaaPoista
  9. Tämä olisi "pakkosaadakangas". =) Molemmat ponikuosit ovat aivan ihania.

    VastaaPoista
  10. Ihania. Tykkään varsinkin ruskea/vaaleanpunaisesta pilviponista ja turkoosipohjaisesta uniponista.

    VastaaPoista
  11. Tääkin on ihana. Poni on tosi suloinen ja pilvet hienoja. Tosin täytyy sanoa, että toi viimeinen (sade-?) pilvi toi mulle heti mieleen, että hepalta on päässy iso paukku. :D

    VastaaPoista
  12. Tämä olis kyllä minustakin "pakkosaadakangas" :) mutta tuo tummin pilvi ei minun mielestäni passaa tuohon,pomppaa liikaa silmiin :) (MITÄ jos sitä ei olisikaan) kaksi ylintä parasta ja olisi kiva kangas tauluksi kun kuva olisi n.30cm ja puuvillaa ja joustofroteeta ja jerseytä :D ihana meidän heppatytöille!värit vois olla myös jotain pirteitä,turkoosi,sinapinkeltainen,pinkki vetäis tytöille. kiva kun jaksat suunnitella näitä,lisää vaan ja yritän aina kommentoida kun tykkäään :) -kaiku-

    VastaaPoista
  13. Arvaa mikä oli mun eka ajatus? Runoratsusta tuli tyttö! Hymyn sai aikaan =D.

    VastaaPoista
  14. aivan upea kuosi! mä tykkään tästä kyllä aivan älyttömästi ja tuo ruskea pilvi on tosi kiva tuossa!tätä olis pakko saada joustiksena!

    VastaaPoista
  15. Tätä ponia muuttais meille varmasti! Tyttömäinen, mutta ei liian pinkkihemppisällömakea! Toisin sanoen IHANA!

    VastaaPoista

Kiitos kun kommentoit ♥