Hihi, huomaa varmaan että mulla on jo kesä mielessä! Mutta mulla on ollut pitkään halu tehdä joku kirjainkuosi ja tälläinen siitä nyt tuli. Kokeilin eka pari hempsakkaa väriyhdistelmää mutta sit jotenkin innostuin nyt noista aika rajuista kontrasteista, mitäs tykkäätte?










Mahtava kirjainkuosi! =)
VastaaPoistaTykkään, rajut kontrastit on just hyvät.
VastaaPoistaOlis kiva nähdä tätä jollain muulla pohjalla kuin valkoisella :)
VastaaPoistaKontrasti-värit on kivoja, tulee jotenkin englannin lakut mieleen :)
VastaaPoistaHerkullisia, mullekin tuli karkkifiilis!
VastaaPoistaTosi hyvä kuosi!
VastaaPoistaTää on ihana!! :)
VastaaPoistaKivat, muuta tee vielä sammakoille ja kaloille silmät? (mustat pisteet vaikka vaan), en tiedä häiritseekö muita, mutta silmien kanssa tykkäisin itse enemmän! Tykkään melkein kaikista kuoseistasi! :)
VastaaPoistaIhanan karkkisia... Hedelmää ja salmiakkia! Tykkään kovasti kaikista värityksistä. =D
VastaaPoistaNää on herkullisia!!
VastaaPoistaAivan ihania <3 kaikkein vaikeinta olisi päättää, että mikä olisi kivoin väri, kun tykkään kaikista ;)
VastaaPoistaNämä kuosisi sitten ilahduttavat. Et viitsisi kehitellä jotakin urheiluun liittyvää, jalkapallo? Tietenkin on eri asia saada se kankaaksi asti :)
VastaaPoistaI am often to blogging and i really appreciate your content. The article has really peaks my interest. I am going to bookmark your site and keep checking for new information.
VastaaPoistaWebsite
Information
Kirjoittaja on poistanut tämän kommentin.
VastaaPoista